Op vrijdag 28 september verwelkomen wij jou ook op de AIOS Upgrade! Het landelijke congres dat De Jonge Specialist ieder jaar organiseert voor aios, samen met de LAD, Federatie Medisch Specialisten en VvAA. Eveneens de samenwerkingspartners van de Academie. In de stand maak je kans om het Aios boekenpakket te winnen en directeur Jolande Verhulst gaat met plezier met jou in gesprek over je ontwikkeling.

Want wat betekent opleiden en netwerken voor jou? Wat motiveert jou om je elke dag voor de volle 100% in te zetten? Waar gaat jouw hart sneller van kloppen tijdens je werk of in je opleiding als aios?

Schrijf hierover jouw persoonlijke, inspirerende, korte én originele verhaal in maximaal 600 woorden. Dan maak jij kans op de A2Award waarmee je voor € 1.500 opleidingsbudget mag besteden bij de Academie voor Medisch Specialisten.